Затіяли прибирання у ванній, але не знаєте, як помити душову кабіну і позбутися від вапняного нальоту на лійці душа? Всі інформація в нашій статті!
Уміння грамотно вимити душову кабіну означає, що вона завжди буде чистою і гігієнічною. Ось покрокова інструкція по тому, як правильно мити душову кабіну:
-
Сполосніть душову кабіну водою
-
Як вимити лійку для душу?
-
Позбавтеся від мильного нальоту на стінках
-
Прочистіть міжплиточних шви спеціальними миючими засобами
-
Усуньте засмічень
В першу чергу вам необхідно сполоснути керамічну плитку, підлогу і стінки душової кабіни гарячою водою. Зробити це потрібно не для того, щоб відразу навести ідеальний порядок, а для того, щоб пори поверхні розкрилися, і її було легше вимити.
Миття лійки для душу часто ігнорується при регулярному прибиранні ванної кімнати, проте варто поглянути на її покрилися вапняним нальотом отвори, щоб зрозуміти, що це дуже важливий етап Чищення.
Вимити лійку для душу досить просто: помістіть її в ємність, наповнену оцтовим розчином або спеціальним миючим засобом на кілька годин, потім потріть її, щоб позбутися від вапняного нальоту. Якщо душова насадка прикріплена до стіни, ви можете використовувати пластикову пляшку з оцтовим розчином. Прикріпіть її гумками до душу, зануривши лійку в пляшку на кілька годин, а потім прополощіть.
Далі, якщо ви хочете позбутися від мильного нальоту, залишків кремів та іншого бруду на стінах душової кабіни, розпорошите спеціальний миючий засіб на стіни і залиште на 30-40 хвилин, а потім сполосніть чистою водою. Такі миючі засоби навер няка продаються у вашому місцевому господарському магазині. Завжди читайте інструкції на етикетках, перш ніж застосовувати Очищувачі та порошки. Переконайтеся, що ванна кімната добре провітрюється, а під час прибирання використовуйте рукавички та захисний одяг.
Використовуйте стару зубну щітку та спеціальний засіб для чищення, щоб вимити міжплиткові шви. Нанесіть засіб і залиште на деякий час, щоб бруд встигла відійти від затірки, а потім потріть і сполосніть їх.
Будьте готові до неприємних сюрпризів, які виникають при прочищенні засмічень. Використовуйте рукавички, щоб дістати шматочки волосся і відправити їх у смітник. Щоб дістати волосся і іншу бруд через стічну решітку, скористайтеся звичайним в’язальним гачком. Також можна використовувати спеціальні засоби, які відмінно розчиняють засмічення. Дотримуйтесь інструкцій на етикетках чистячих засобів, оскільки вони часто токсичні. Налийте розчинник і залиште на пів години, а потім промийте проточною водою.
Душ використовується щодня, а тому потребує регулярного чищення. Чистячі засоби для ванної кімнати, наприклад продукція марок Cif і Domestos, допоможуть провести прибирання ванної кімнати легко і швидко. Не забудьте ознайомитися з інструкціями на етикетках і протестувати на невеликій ділянці поверхні.
-
Запасіться гумовими рукавичками
-
Замочіть лійку для душу в оцтовому розчині, щоб позбутися від вапняного нальоту.
-
Чистячи стіни від мильного нальоту, залиште миючий засіб впливати на 20-30 хвилин або навіть на годину.