Очищення плити, миття посуду та дезінфекція стільниць … дізнайтеся, які засоби для чищення корисні для прибирання кухні та як їх правильно використовувати?
Всі ми використовуємо кухню по-різному: деякі проводять в ній багато часу, інші – зрідка заходять, щоб випити ранкову каву або закинути в мікрохвильовку нехитрий вечерю. На жаль, незалежно від того, як багато часу ви проводите на кухні, прибирати її рано чи пізно доведеться кожному. На щастя, виробники миючих засобів та миючих засобів створили склади для очищення всіх зон вашої кухні.
Універсальні засоби для чищення-незамінні помічники в домашньому прибиранні, проте не забувайте, що деякі завдання вимагають певних засобів для їх вирішення.
Як вибрати миючі засоби для кухні?
Вибираючи засіб для підтримки чистоти на кухні, скористайтеся нашими порадами:
-
При покупці миючих засобів пам’ятайте, що для чищення різних зон вашої кухні необхідно використовувати різні продукти. Перш ніж використовувати той чи інший засіб для чищення, уважно ознайомтеся з інструкцією на етикетці –засоби, призначені для певного типу поверхонь можуть виявитися менш ефективними, якщо використовуються не за призначенням. Щоб переконатися, що ви правильно підібрали миючий засіб, рекомендується протестувати його вплив на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.
-
Якщо у вас чутлива шкіра, намагайтеся використовувати дерматологічно тестовані засоби, дозволені для чутливої шкіри, і займайтеся прибиранням, надівши гумові рукавички.
-
Не забувайте уважно читати інструкції по догляду за різними матеріалами і завжди тестуйте нове засіб для чищення на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.
Які миючі та миючі засоби вам знадобляться для підтримки чистоти на кухні?
Зберігайте для себе повний перелік:
-
Універсальний рідкий миючий-дезінфікуючий засіб для підлоги. Розчиніть його у воді і використовуйте отриманий розчин для дезінфекції та усунення неприємних запахів.
-
Рідкі або Гелієві миючі засоби можна застосовувати для миття несильно забрудненого посуду. Ними ж можна мити поверхні всередині полиць і шафок під час генерального прибирання.
-
При більш сильних забрудненнях, для миття посуду і кухонних шаф можна застосовувати концентровані порошкові засоби.
-
Для чищення плити краще вибирати Гелієві засоби, які не дряпають поверхню.
-
Спреї і дезінфікуючі засоби з миючим ефектом для миття робочої поверхні і холодильника. Холодильник можна протирати розчином марганцівки.
-
Засоби для догляду за металом: гелі та спреї від вапнякового нальоту, розчини для боротьби з іржею. Будьте обережні з порошковими засобами, вони дуже ефективні, але можуть подряпати поверхню.
-
Антипригарні засоби для кухонного начиння, решіток і духовки.
-
Засоби від накипу в кавоварці або електрочайнику.
-
Дезодоруючі засоби для боротьби з неприємними запахами, наприклад в холодильнику.
-
Спреї для вікон і дзеркал. Такі засоби не тільки додадуть блиск склу, але і, на деякий час, захистять його від пилу.
-
Професійні поліролі для догляду за лакованими поверхнями.
Для кожного з існуючих засобів є екологічно чистий аналог, яким користувалися ще наші бабусі. Наприклад, посуд можна мити розчином гірчиці або господарським милом, від пригоріла їжі на дні каструлі допоможе позбутися сода, а розчин оцту відмінно продезінфікує Обробні дошки і підлогу.
-
Засоби, призначені для чищення певних ділянок будинку, можуть виявитися менш ефективними, якщо використовувати їх не за призначенням
-
Використовуйте Гелієві миючі засоби, щоб не подряпати посуд
-
Спреї для скла і дзеркал не тільки очистять поверхню, але і захистять її від пилу і бруду