Чистка туалету-це далеко не найприємніший етап домашнього прибирання. Тут ви дізнаєтеся, як правильно мити, дезінфікувати і запобігати засмічення в туалеті.
Чистка туалету-це далеко не найприємніший етап домашнього прибирання, але якщо підійти до роботи зі знанням справи і пам’ятати основні правила, вона не відніме багато сил і часу.
При виборі чистячих засобів для туалету, зверніть особливу увагу на продукцію марки Domestos, так як в її асортименті є безліч засобів, які допоможуть ефективно утримувати ванну кімнату в чистоті і порядку.
Прибирання туалету повинна включати в себе 2 важливих етапи: правильний вибір ефективного миючого засобу і дотримання часу в частоті прибирання.
Як вибрати засіб для чищення туалету?
Засіб для туалету має бути вибрано з урахуванням саме ваших потреб у прибиранні: очищення органічного бруду і вапняного нальоту, Дезінфекція поверхонь і позбавлення від неприємного запаху, запобігання засмічень або видалення іржі, тільки ви знаєте на що необхідно звернути особливу увагу. Головне пам’ятати, що туалет повинен не тільки виглядати чистим, але і бути гігієнічно чистим, тобто продезінфікованим.
В Іди чистячих засобів для туалету:
Існує безліч засобів для чищення туалету. Перед тим, як приступити до прибирання, уважно ознайомтеся з інструкціями на етикетках і протестуйте препарат на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.
-
Рідкі суміші, гелі та креми – це найбільш популярні засоби для чищення туалету
-
Порошки-це ефективні і прості у використанні засоби для чищення. Однак важливо пам’ятати, що більшість з них містити абразійні елементи, здатні подряпати поверхню сантехніки.
-
Піни і аерозолі – це відносно нові препарати на російському ринку, але їх популярність зростає завдяки ефективності і дбайливого догляду за сантехнікою.
-
Підвіски-це профілактичні засоби з дезінфікуючими, ароматизуючими і захисними властивостями. При зливанні унітазу, більшість з них тимчасово покриває поверхню захисною плівкою, проте підвіски можна використовувати лише як доповнення в підтримці гігієнічної чистоти до інших миючих засобів для туалету.
-
Серветки використовуються для дезінфекції та чищення сидіння унітазу.
Важливо пам’ятати при виборі ефективного засобу, що хлорвмісні засоби допомагають ефективно впоратися з вапняним нальотом і органічними забрудненнями, в той час як кислотні засоби ідеально підійдуть для видалення іржі і іржавого нальоту.
Як часто треба проводити прибирання в туалеті?
-
Намагайтеся прибирати туалет принаймні кожні 3-5 днів, а також залишати його в порядку після кожного використання.
-
Використовуйте профілактичні засоби, такі як підвіски або туалетні блоки, для підтримки гігієнічної чистоти в унітазі між великими прибираннями.
-
Не нехтуйте рукавичками під час прибирання, вони забезпечать захист вашим рукам при взаємодії з хімічними засобами.
-
Уважно вивчіть упаковку і строго дотримуйтесь інструкції по використанню, обраного вами кошти. Пам’ятайте, попереджений, значить озброєний! У нашому випадку проти бруду, мікробів та іржі.
Важливо пам’ятати, що підтримувати туалет в чистоті необхідно не тільки в естетичних, але і в гігієнічних цілях. При неправильному догляді, санвузол може стати розсадником мікробів, які можуть послужити причиною захворювань. Однак при дотриманні всіх необхідних заходів, спрямованих на дезінфекцію, видалення бруду, вапняного нальоту, а також запобігання засмічень, ви зможете знищити небезпечні мікроби і забезпечити гігієнічно чистий простір для вас і всіх членів вашої родини.
-
Більшість багатофункціональних чистячих засобів не досить ефективні, щоб якісно вичистити ваш туалет
-
Підвіски для туалету слід використовувати лише як доповнення до інших миючих засобів
-
Продукти з ароматом цитрусів часто створюють ілюзію свіжості